سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید ؟
_

سوالات پرسیده شده

_

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر نمیتوانید پاسخ خود را پیدا کنید، سوال خود را بپرسید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

جنس پروتز مو از چیست ؟

پروتزمو از دو ناحیه اصلی به نام «بیس» و «مو» ساخته شده است. قسمت بیس یک توری ظریف و مشبک است که از جنس توری ضد حساسیت نانو و متناسب با سایز سر افراد ساخته می‌شود و امکان اکسیژن‌رسانی به پوست کف سر را فراهم می‌کند
در این روش از تارهای مو طبیعی انسان استفاده می‌شود که پس از انجام عملیات فرآوری بر روی زیرساخت خود (Base) قرار می‌گیرند.

آیا ظاهر پروتز مو طبیعی و مانند موی انسان است؟

بله، به دلیل اینکه موهای استفاده شده در ساخت این پروتزها طبیعی و با موی سر خود فرد بسیار مشابه هستند، تشخیص آن‌ها ممکن نیست. همچنین، در قسمت جلوی سر این پروتزها دارای خط رویش کاملا طبیعی و مشابه موی خود فرد هستند.

پروتز مو با پوستیژ چه تفاوتی دارد ؟ کدام روش بهتر است ؟

پروتز مو با پوستیژ متفاوت است. در روش کلاه گیس، معمولا از موهای مصنوعی و با کیفیت پایین استفاده می‌شود. این موها توسط ماشین به صورت دایره سطح پوستیژ را می‌پوشانند بنابراین برای همه افراد به صورت یکسان تولید می‌شود. در اکثر موارد نصب کلاه گیس‌ها روی سر احساس ناخوشایندی برای فرد ایجاد می‌کند و امکان اکسیژن‌رسانی به پوست سر وجود ندارد.

آیا میتوانیم با پروتز مو به ورزش بپردازیم؟

بله ، البته. با استفاده از پروتز مو  اسوه می‌توانید به راحتی و مثل روزهای عادی به فعالیت بپردازید، شنا کنید، باشگاه بروید، فوتبال بازی کنید و به دیگر فعالیت‌های زندگی روزانه بپردازید.

 

آیا هنگام انجام فعالیت های که تعریق در آنها بالاست ، مشخص میشود که از پروتز مو استفاده کرده ام ؟

خیر، پروتز مو درست مانند آن است که موهای خودتان را دارید. لذا در هنگام انجام فعالیتهای گوناگون، پروتز مو روی سر شما جا‌به‌جا نخواهد شد و مانند همیشه خواهد بود. پروتز مو اسوه به لمس حساس نیستند و لذا حتی در صورتی که با دست لمس شوند نیز ثابت خواهند ماند.

آیا استفاده از پروتز مو، احساس سنگینی روی سر ایجاد میکند ؟

خیر استفاده از پروتز مو هیچگونه احساس سنگینی روی سر ایجاد نمی‌کند. بیس پروتزهای موی طبیعی به گونه‌ای است که به راحتی و بدون ایجاد احساس ناخوشایند بر روی سر قرار می‌گیرد. بافت طراحی شده برای بیس امکان اکسیژن‌رسانی به پوست کف سر را فراهم کرده و به موهای جدید اجازه می‌دهد به سادگی از منافذ موجود بر روی بیس عبور کرده و به رشد خود ادامه دهند.

آیا ممکن است پروتز مو ناگهان از سر جدا شود ؟

خیر، به هیچ عنوان امکان جدا شدن ناگهانی پروتز از سر وجود ندارد. با استفاده از این محصول می‌توانید به راحتی حتی سوار موتورسیکلت شده و در معرض باد شدید قرار بگیرید.

نحوه آب رسانی و هوا رسانی به پوست زیر پروتز چگونه است ؟

بیس پروتزهای موی طبیعی به گونه‌ای است که به راحتی و بدون ایجاد احساس ناخوشایند بر روی سر قرار می‌گیرد. بافت طراحی شده برای بیس امکان اکسیژن‌رسانی به پوست کف سر را فراهم کرده و به موهای جدید اجازه می‌دهد به سادگی از منافذ موجود بر روی بیس عبور کرده و به رشد خود ادامه دهند.

آیا میتوانم موهایم را به صورتی که دوست دارم شانه کنم ؟

بله، قطعا به دلیل طراحی خاص پروتز مو اسوه که فضای کافی برای رشد مو و اکسیژن‌رسانی به سر در آن‌ها فراهم شده و با توجه به اینکه جنس این پروتزها از موی کاملا طبیعی است، شما می‌توانید موهای خود را به هر فرمی که تمایل دارید شانه کنید.

آیا میتوان پروتز مو را سشوار یا اتو کرد ؟

بله، به دلیل استفاده از موی طبیعی در ساخت این پروتزها می‌توان آن‌ها را اتو کرد و سشوار زد.

آیا میتوانم پروتز مو را رنگ کنم ؟

بله، البته. جنس این پروتزها از موی طبیعی و دارای کوتیکول است، بنابراین می‌توانید آن‌ها را هرگونه که مورد علاقه شماست، رنگ کنید.

چطور میتوانم پروتز مو را به شیوه مورد نظر تغییر دهم ؟

شما کافیست پس از نصب محصول روی سر، به آرایشگر خود و یا یکی از مراکز نمایندگی ما مراجعه کنید و موهایتان را به فرم مورد علاقه‌تان کوتاه کنید.

آیا پروتز مو قابلیت شستشو دارد ؟

بله ، پس از استفاده از پروتز مو اسوه می‌توانید موهای خود را بشویید، شنا کنید و فعالیت‌هایی که تعریق در آن‌ها بالاست را بدون هیچ‌گونه نگرانی از تغییر فرم یا تکان خوردن پروتز روی سر انجام دهید.

مبتلا به آلوپسی یونیورسال هستم . آیا امکان استفاده از پروتز مو اسوه برای من وجود دارد ؟

بله ، البته. پروتز مو اسوه برای افراد مبتلا به آلوپسی آندروژنیک، آلوپسی توتال و آلوپسی یونیورسال کاملا مناسب است. پروتزهای اسوه می‌توانند سر فرد را به طور کامل پوشش دهند، به طوری که موهای فرد کاملا طبیعی و زیبا باشد.

آیا پروتزها،پوستیژها یا اکستنشن های مو ممکن است در بدن ایجاد حساسیت کنند ؟

خیر، در طراحی محصولات با کیفیت اسوه از مواد طبیعی و ضد حساسیت استفاده شده است. لذا استفاده از آن‌ها به طور کامل امن است.

به طوری‌که استفاده از این محصولات برای بیماران خاص پوستی یا کسانی که درگیر سرطان و شیمی درمانی نیز هستند و سیستم ایمنی بدن آن‌ها ضعیف است قابل استفاده است

آیا پروتز مو برای خانم ها هم قابل استفاده است ؟

محصولات اسوه ویژه جنسیت خاصی نیست، افراد از هر جنسیت و گروه سنی می‌توانند از این محصولات استفاده کرده و ترمیم مو انجام دهند.

آیا پروتز مو اسوه محدودیت سن دارد ؟

خیر، افراد در هر گروه سنی و با هر میزان موی سفیدی که روی سر دارند، می‌توانند از محصولات موسسه اسوه استفاده کرده و ترمیم مو انجام دهند.

یا ماندگاری این محصول مناسب است ؟

پروتز مو اسوه از مواد مو با کیفیت و طبیعی تهیه شده‌اند. یکی از نقاط قوت این پروتزها ماندگاری بالای آن‌ها است.

آیا نیاز به ترمیم پروتز مو روی سر وجود دارد؟

بله، بعد از نصب پروتز روی سرتان، هر 30 روز یک‌بار، تنها کافیست به مدت ۲۰ دقیقه کلیه ترمیم‌ مو مورد نیاز را انجام دهید.

از ما بپرسید

    به نوسازی نیاز دارید؟ تماس بگیرید