ترمیم مو به عنوان یکی از راه‌حل‌های درمان ریزش مو و جایگزینی برای روش کاشت مو به کار برده می‌شود. مرکز ترمیم مو اسوه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز خدمات ترمیم مو در ایران در حال ارائه خدمات ترمیم مو به مشتریان خود می‌باشد. یکی از این خدمات ارائه مشاوره‌های تلفنی و مشاوره حضوری در راستای افزایش آگاهی شما عزیزان راجع به روش‌های ترمیم مو است.

اگر جزء افرادی هستید که ریزش مو دارید ولی از بانک موی کافی برای کاشت مو برخوردار نیستید، و یا به دلایل خاصی چون ترس از عمل جراحی یا ریسک ریزش مجدد موها مایل به انجام پیوند مو نیستید بهتر است به فکر یک راه حل جایگزین باشید.

استفاده از پروتز مو طبیعی یکی از بهترین روش های مقابله با ریزش مو است.

مشاوره تلفنی ترمیم مو

اگر راجع به پروتز مو اطلاعات ندارید و یا در استفاده از آن دچار تردید هستید بهتر است در یک مشاوره تلفنی یا مشاوره حضوری ترمیم مو در دفتر موسسه ، همه سوالات و ابهامات خود از تیم پشتیبانی اسوه بپرسید تا بتوانند با آگاهی کامل و اطمینان خاطر روش مناسب ترمیم مو را انتخاب کنید.

تیم پشتیبانی ااسوه متشکل از با تجربه‌ترین و صبور‌ترین متخصصان و مشاوران ترمیم مو، با تمام توان خود و در کمال آرامش و اشتیاق، آماده اطلاع‌رسانی و مشاوره به مشتریان، آرایشگران و فعالان حرفه‌ای در زمینه زیبایی هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به نوسازی نیاز دارید؟ تماس بگیرید