تعویض پروتز مو


تعویض پروتز مو

پروتز مو به عنوان یکی از راه حل های درمان ریزش مو و جایگزینی برای کاشت مو بکار برده میشود مرکز ترمیم موی اسوه به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز خدمات ترمیم مو ایران در حال ارائه ترمیم مو به مشتریان خود میباشد یکی از این خدمات تعویض انواع پروتز مو و ارایه انواع روش نصب پروتز روی سر است.

شارژ مجدد چسب پروتز مو

چسبی که برای نصب پروتز مو استفاده می‌شود پس از گذشت زمان دوام خود را از دست می‌دهد. مدت زمانی که این چسب‌ها می‌تواند استحکام کافی را داشته باشد به عواملی چون رعایت نکات بهداشتی و نوع پوست افراد بستگی دارد.

اگر یکی از استفاده‌کنندگان پروتز مو هستید لازم از پس از 2-3 هفته پس از نصب، چسب پروتز مو را مجددا شارژ کنید. این بازه زمانی می‌تواند برای افراد با پوست خشک طولانی‌تر و برای افراد با پوست چرب کوتاه‌تر باشد.

برای تعویض چسب پروتز مو باید تمامی چسب‌های قبلی (شیره چسب) را با استفاده از یک ریموور با کیفیت، از پروتز مو و پوست سر پاک کرده و با چسب جدید پروتز مو را روی سر خود نصب کنید.

اگر در انجام این کار مهارت ندارید و آموزش‌های لازم را ندیده‌اید بهتر است از انجام این کار خودداری کنید. مرکز ترمیم مو اسوه با برخورداری از فروشگاه بزرگ محصولات جانبی ترمیم مو و تیم متخصص در زمینه نصب پروتز مو آماده ارائه خدمات تعویض پروتز مو (شارژ مجدد چسب پروتز مو) با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان به شما عزیزان است.

علاوه بر این خدماتی چون مشاوره ترمیم مو – آموزش نصب پروتز مو و فروش محصولات جانبی ترمیم مو – ارائه خدمات بافت مو – بافت نقطه ای – کلیبس – شارژ مجدد چسب پروتز مو در این مرکز قابل ارائه است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به نوسازی نیاز دارید؟ تماس بگیرید