ترمیم پروتز مو آسیب دیده


آیا پروتز مو آسیب دیده قابل تعمیر است؟

ترمیم مو به عنوان یکی از راه‌حل‌های درمان ریزش مو و جایگزینی برای روش کاشت مو به کار برده می‌شود. مرکز ترمیم مو اسوه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز خدمات ترمیم مو در ایران در حال ارائه خدمات ترمیم مو به مشتریان خود می‌باشد. یکی از این خدمات ترمیم و تعمیر پروتزمو آسیب‌دیده است.

عمر مفید پروتزمو و ماندگاری آن دارای فاکتورهای زیادی است؛ جنس موهای استفاده شده در ترمیم مو، جنس بیس پروتز، میزان توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی در نگهداری از پروتز و … از جمله مواردی است که دوام و عمر مفید ترمیم مو را تعیین می‌کند.

مرکز بین‌المللی ترمیم مو اسوه در راستای بهبود عمر مفید پروتزها، افزایش رضایت و کاهش هزینه مشتریان خود، خدمات تعمیر پروتزهای آسیب دیده را برای استفاده‌کنندگان از پروتزهای مو، آرایشگران گرامی و کلیه کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند ارائه می‌دهد. ترمیم پروتزهای مو در صورتی امکان‌پذیر است که توری و بیس پروتز سالم بماند و تنها موهای آن بریزد. تیم متخصص مرکز ترمیم مو اسوه ، تمام تلاش خود را می کند تا پروتزهای آسیب‌دیده شما را در کمترین زمان ترمیم و برای شما ارسال کند.

علاوه بر این خدماتی چون مشاوره ترمیم مو – آموزش نصب پروتز مو و فروش محصولات جانبی ترمیم مو – ارائه خدمات بافت مو – بافت نقطه ای – کلیبس – شارژ مجدد چسب پروتز مو در این مرکز قابل ارائه است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به نوسازی نیاز دارید؟ تماس بگیرید